Прилади для контролю покриттів
- Головна
20.07.2024
 
 
Девайсіз Груп Україна ____ +380 50 3612077 ____ sales@elcometer.com.ua

Наше підприємство "Девайсіз Груп Україна" є дистриб'ютором, виробником та розробником приладів для контролю якості лаків та фарб, покриттів у таких галузях промисловості, як автомобілебудування, аерокосмічна промисловість, хімічна, нафтопереробна, фармацевтична, харчова та машинобудівна, а також для контролю фізичних властивостей бетону та будівельних матеріалів.

Ще в асортименті нашої продукції Ви зможете знайти прилади та витратні матеріали для більшості методів неруйнівного контролю, включаючи ультразвукові товщиноміри та дефектоскопи, твердоміри та тепловізори та багато іншого. Ми постачаємо прилади та обладнання, які можуть використовуватись як у лабораторії, так і в польових умовах.

  Використовуючи наше високоякісне обладнання, Ви можете бути впевнені, що вирішите весь комплекс технологічних завдань, пов'язаних з нанесенням, контролем та фізичними випробуваннями різних покриттів, а також з контролем корозійного зношування стінок трубопроводів, дефектоскопії виробів, діагностики машин і механізмів, що експлуатуються.
Продолжение...
 
 
^^^ ^^^
company.pngkrautkramer.pngkruss.png
 

developed by vladimir.malyk@gmail.com