Прилади для контролю покриттів
- Головна arrow Віскозіметри
20.07.2024
 
 
Віскозіметри
Віскозиметр SHELL Elcometer 2310 Версия для печати Отправить на e-mail
2310_shell_viscosity.gif

Elcometer 2310 є чашковим віскозиметром з нержавіючої сталі для швидкого проведення вимірювання в польових умовах або під час виробничого процесу. Цей прилад часто використовується в поліграфічній промисловості або виробництві барвників. Чашковий віскозиметр поринає у вимірюваний продукт, а потім спустошується через сопло. Вимірювана кінематична в'язкість зазвичай виражається в секундах закінчення потоку, які потім можуть бути конвертовані сантистокси (сTc).

Чашковий віскозиметр Shell Elcometer 2310 поставляється у шести варіантах з різними діапазонами виміру від 2 до 1300 сТс.

Продолжение...
 
Віскозиметри Frikmar Elcometer 2434 / 2437 Версия для печати Отправить на e-mail
2434__frikmar.gif

Даний простий у використанні чашковий віскозиметр з ручкою дозволяє швидко проводити вимірювання у цеху або під час виробничого процесу. Ідеально підходить для вимірювання консистенції лакофарбових покриттів, лаків тощо. Чашка занурюється у продукт, що вимірюється, потім спустошується через сопло.

Вимірювана кінематична в'язкість зазвичай виявляється у секундах закінчення потоку, які потім можуть бути конвертовані сантистокси (сTc), якщо стандартом передбачено метод конвертації. Чашкові віскозиметр Frikmar з ручкою поставляється в декількох варіантах з різними діапазонами.

Продолжение...
 
Віскозиметр ZAHN Elcometer 2210 Версия для печати Отправить на e-mail
2210_viscosity.gif

Чашковий віскозиметр ZAHN ELCOMETER 2210 - це простий у використанні прилад, виготовлений із нержавіючої сталі, призначений для швидкого визначення в'язкості продуктів на місці проведення робіт або в процесі виробництва. Спочатку чашка опускається в продукт, що вимірюється, а потім спустошується через сопло. Поставляється з п'ятьма соплами різного діаметра з діапазоном виміру від 8 до 1840 сТс.

Продолжение...
 
 
^^^ ^^^
company.pngkrautkramer.pngkruss.png
 

developed by vladimir.malyk@gmail.com