Прилади для контролю покриттів
- Головна arrow Ультразвукові товщиноміри
20.07.2024
 
 
Ультразвукові товщиноміри
Прецизійний ультразвуковий товщиномір Dakota PVX Версия для печати Отправить на e-mail
pvx.jpg

PVX  —  найдосконаліший прецизійний ультразвуковий товщиномір з A-Scan. Він зазвичай використовується в аерокосмічній та автомобільній промисловості.

Універсальність і параметри перетворювача пропонують діапазон вимірювання від дуже тонкого до надзвичайно товстого, з винятковою роздільною здатністю. Існує безліч функцій і інструментів, які підходять для різних типів матеріалів і застосувань.

Частота оновлення екрана 25 Гц (чорно-білий) і 60 Гц (кольоровий) сприяє загальній чутливості датчиків. Вбудований реєстратор даних має два варіанти формату файлів, сітку або послідовний, і оснащений внутрішньою SD-картою на 4 ГБ для пам'яті. Підключення до стандартного ПК або Mac через USB-C і використовується в поєднанні з нашим програмним забезпеченням звітування для ПК Windows® або MAC OSX, доступним для безкоштовного завантаження на нашому веб-сайті.

  •  Регульований генератор на 200 вольт: 100, 150 і 200 вольт.
  • Частота повторення імпульсів (PRF) до 250 Гц.
  • Змінна ширина імпульсу (шип, тонкий і широкий).
  • Діапазон посилення 110 дБ.
  • Ручне і автоматичне регулювання посиленням, залежно від вибраного режиму вимірювання. Посилення, що залежить від часу (TDG), зі змінним початком і нахилом.
  • Параметри демпфування імпедансу (35, 50, 75, (300, 600 і 1500).
  • Параметри дисплея: відтінки сірого 1/8" VGA або кольоровий AMOLED 1/4 VGA.
  • Оновлення екрана: Ч/Б 25 Гц, кольорове 60 Гц.
  • Перетворювачі: одноелементний, з лінією затримки та варіанти олівця. 
Продолжение...
 
Ультразвуковий корозійний товщиномір ММХ-7 Версия для печати Отправить на e-mail
mmx-7_larg.jpg

Ультразвуковий товщиномір MMX-7 має всі функції серії ZX з деякими додатковими функціями та перевагами.

Великі цифри та параметри B-Scan, які можна вибрати, внутрішня пам’ять SD 4 Гб, алфавітно-числовий формат зберігання даних, 64 користувальницькі налаштування, список перетворювачів для покращеної лінійності, ехо-відлуння режим для вимірювання через покриття, багаторазове калібрування та вибір параметри типу матеріалу тощо. Все це гарно упаковано в портативний алюмінієву корпус для додаткової міцності та портативності! Наше програмне забезпечення DakView для ПК або MAC OSX на основі Java та підключення USB-C роблять цей прилад неперевершеним!

Продолжение...
 
Ультразвуковий товщиномір CMX Версия для печати Отправить на e-mail

 

cmx_series1.jpg

 

Ультразвуковоий товщиномір CMX має набагато розширений функціонал у порівнянні зі стандарними товщиномірами. Найособливіша з них - це вимірювання товщину матеріалу та покриття одночасно, виявляючи корозійний знос та дефекти в одному режимі (PECT).Також включено автоматичне встановлення нуля датчика, автоматичне розпізнавання датчика, автоматична температурна компенсація.

Дисплей приладу пропонує доступні варіанти відображення великих цифр і B-сканування, до 64 користувацьких налаштувань, вибір таблиці датчиків для забезпечення лінійності, а також параметри калібрування матеріалу та покриття.

Прилад забезпечений режимом вимірювання товщини стінки без видалення покриття. Вбудована функція TDG (посилення, що залежить від часу) включена в наш список перетворювачів для використання з матеріалами, що відчутно ослаляють енергію сигналу. Алюмінієвий міцний корпус товщиноміра дозволяє використовувати його в складних умовах.

Підключення USB-C, 4 Гб внутрішньої пам’яті SD з файловою системою. Передбачена можливість "знімку екрана" у .tif. Наше програмне забезпечення DakView на базі Java для ПК або MAC OSX також є частиною комплекту поставки.

Продолжение...
 
 
^^^ ^^^
company.pngkrautkramer.pngkruss.png
 

developed by vladimir.malyk@gmail.com