Прилади для контролю покриттів
- Головна arrow Абразіометри
20.07.2024
 
 
Абразіометри
Абразивні круги Taber Версия для печати Отправить на e-mail
discs.jpg

Абразивні круги Taber випускаються із п'ятьма рівнями абразивності для широкого спектру застосувань. Кола з вовняної повсті та простої гуми використовуються для випробування крихких матеріалів або визначення абразивності таких матеріалів як зубні порошки. Кола з вкрапленнями абразивних частинок в еластичну основу з гуми або тверду основу з щільно спеклася глини використовуються для випробування більш жорстких матеріалів.

Продолжение...
 
Taber Elcometer 5750 Версия для печати Отправить на e-mail

  elcometer_5750.jpg

Яким би Ваш продукт не був, вигнутим, круглим, маленьким або великим його можна випробувати за допомогою нового лінійного абразіометра Taber. Використання вільно підвішеної головки, яка повторює контури зразка, робить Taber Elcometer 5700 ідеальним абразіометром.

 Абразивний матеріал, довжина проходу, навантаження та швидкість проходу визначаються користувачем, виходячи з індивідуальних вимог. Для випробувань лінійний абразіометр Taber Elcometer 5750 використовує елементи Wearaser. Елементи Wearaser мають форму і розмір олівцевої гумки і використовують такий же високоякісний абразивний матеріал, як і ротаційні абразіометри Taber Elcometer.

Для лінійного абразіометра Taber Elcometer 5750 поставляється великий набір елементів Wearaser для симуляції реальних умов, список яких наведено нижче.

Продолжение...
 
Taber Elcometer 5135/5155 Версия для печати Отправить на e-mail

 5155_taber.jpg

Абразіометр Taber є промисловим приладом, що використовується для визначення стійкості до зношування та стирання керамічних матеріалів, пластиків, металів, шкіри, гуми, а також пофарбованих, лакованих поверхонь та поверхонь з гальванічним покриттям.

Ротаційний абразіометр Taber Elcometer поставляється у двох версіях: з однією тестуючою або з двома головками, що тестує, що дозволяє користувачеві одночасно проводити порівняльні випробування двох однакових або різних матеріалів. Для випробувань невеликих та вигнутих зразків поставляється лінійний абразіометр Taber 5750.

  Абразіометр Taber є промисловим стандартом, що використовується для визначення стійкості до зношування та стирання керамічних матеріалів, пластиків, металів, шкіри, гуми, а також пофарбованих, лакованих поверхонь та поверхонь з гальванічним покриттям.

Процедури випробування на стійкість до прискореного зносу з використанням абразіометрів Taber Elcometer містяться у більшості міжнародних та національних стандартів, таких як ASTM, ISO, TAPPI, DIN, а також у стандартах виробництва автомобілів у всьому світі. Ротаційний абразіометр Taber Elcometer поставляється у двох версіях: з однією тестуючою або з двома головками, що тестує, що дозволяє користувачеві одночасно проводити порівняльні випробування двох однакових або різних матеріалів. Для випробувань невеликих та вигнутих зразків поставляється лінійний абразіометр Taber 5750. Стандартна версія приладу дозволяє випробовувати зразки товщиною до 6,35 мм. При використанні додаткових адаптерів товщина зразків, що випробовуються, може досягати 40 мм. Для абразіометрів Taber Elcometer поставляється великий набір абразивних кіл та аксесуарів для симуляції реальних умов зношування.

 

Продолжение...
 
 
^^^ ^^^
company.pngkrautkramer.pngkruss.png
 

developed by vladimir.malyk@gmail.com