Прилади для контролю покриттів
- Головна arrow Твердоміри покриттів
20.07.2024
 
 
Твердоміри покриттів
Твердомір покриттів Elcometer 3092 Версия для печати Отправить на e-mail

 

elcometer_3092.jpg
 Відповідність стандартам: AS 3894.4, EN 438-2, ISO 4586-2 У корпусі приладу встановлена кулька з карбіду вольфраму, що вдавлюється однією з чотирьох різнокольорових пружин: 0 – 300 г (сіра), 0 – 1000 г (червона), 0 – 2000 г (блакитна), 0 – 3000 г (зелена). Притискний пристрій оснащений гвинтовим фіксатором.
Продолжение...
 
Твердомір покриттів Elcometer 501 Версия для печати Отправить на e-mail

  h501----1_1_lg.jpg

Простий та ефективний метод використання олівців різної твердості дозволяє розрахувати твердість різних видів покриття.

Грифель олівця, попередньо потертий об тонкий наждачный папір (400), утримується під кутом 45° і під дією рівномірного тиску 7,5Н (що збільшує повторюваність вимірювань) утоплюється в покриття, залишаючи поверхневий слід, або викликаючи руйнування покриття до підкладки.

Elcometer 501 поставляється у пластиковому футлярі для перенесення з набором олівців кожної з 14 ступенів твердості від 6B до 6H, точилкою для олівців та блоком наждакового паперу.

 
Твердомір по Бухгольцу Elcometer 3095 Версия для печати Отправить на e-mail

3095_1_lg.jpg

Цей прилад призначений для вимірювання твердості шляхом вдавлювання дискового індентора з гострою кромкою. Він встановлений на сталевому блоці з двома опорами, забезпечуючи постійну тестову вагу у розмірі 500 г. При встановленні на поверхню на 30 секунд диск залишає слід, який можна розглянути в мікроскоп з 20-кратним збільшенням і градуюванням 0,1 мм. Довжина вдавлювання потім записується і є обернено пропорційну величину до твердості.

Elcometer 3095 поставляється із зразком виявлення вдавлювання та мікроскопом з підсвічуванням.

Використовується відповідно: BS3900 E9, DIN 53153, ECCA T12EN, ISO NF 2815, NFT 30-052

Продолжение...
 
Твердомір по Шору ТIME5420 Версия для печати Отправить на e-mail
time5420.jpg

Портативний твердомір ТIME5420 зазвичай застосовується для вимірювання твердості пластику та м'якої гуми. Вимірник твердості гуми та пластику ТIME5420 найбільш зручний для дослідження готових виробів у виробничих умовах.

Комплект постачання твердоміра TH5420 Блок електронний TH5420 Інструкція з експлуатації Гарантійний талон

Продолжение...
 
Твердомір по Барколу Elcometer 3101 Версия для печати Отправить на e-mail
3101_1_lg.jpg

Elcometer 3101 простий у роботі твердомір ідеально підходить для вимірювання твердості м'яких металів, пластиків, скловолокна та шкіри. Переконайтеся, що індентор перпендикулярний поверхні досліджуваного зразка. Прилад встановлюється на зразок і легко вдавлюється в матеріал значення твердості виводиться на шкалу. Не потрібний додатковий час, попереднє налаштування або окремі вимірювання.

Використовується відповідно до: AS 3894.4 ASTM, B 648 ASTM, D 2583, NFP38-501. NFP38-501 було замінено, але продовжує використовуватися в деяких установах.

У цій лінійці обладнання представлено три моделі:

Elcometer 3101/1 Модель 934-1: для таких м'яких металів як алюміній, його сплави, мідь, латунь та деякі тверді пластики та скловолокно. Приблизний діапазон – від 25 до 150 за Брінеллем (10 мм кулька, навантаження 500 кг). Ці одиниці відповідають стандарту ASTMD2583.

Elcometer 3101/2: Модель 935: для м'яких пластиків та дуже м'яких матеріалів.

Elcometer 3101/3: Модель 936: для дуже м'яких матеріалів, наприклад, свинцю, лінолеуму та шкіри.

Для перевірки калібрування твердоміра Барколу доступний діапазон стандартних тестових дисків. Будь ласка, оберіть відповідний тестовий диск зі списку аксесуарів. Усі результати записуються в одиницях виміру Барколу (BU).

Продолжение...
 
Твердомір покриттів маятниковий Версия для печати Отправить на e-mail
pendulum.jpg

 Маятниковий твердомір Pendulum HT визначає поверхневу твердість фарб та лаків за кількістю коливань, скоєних маятником на пофарбованій поверхні між двома нормованими кутами. Маятниковий твердомір оснащений цифровим лічильником коливань та вбудованим перемикачем між маятниками Persoz та König.

Маятникові твердомери - це прилади, в яких використовується принцип визначення твердості зразка за часом загасання коливального руху маятника. При випробуванні м'якого зразка амплітуда коливання зменшується швидше.

Маятникові твердомери Perzoz і Konig мають такі особливості:

- Спрощена система кріплення зразка;

- максимальний розмір зразка: 200 х 110 х 15 мм;

- Точний, автоматичний фотоелемент;

- Цифровий дисплей.

 Методи Persoz і König, що використовуються, відрізняються розмірами, періодом і амплітудою коливань.

• При випробуванні методом Persoz проводиться вимірювання часу, потрібне для зменшення амплітуди коливань з 12° до 4°.

• При випробуванні методом König з 6° до 3°. Таким чином, при використанні ідентичного зразка випробування за методом König вимагатиме приблизно вдвічі менше часу, ніж за методом Persoz. За результат випробування приймають відношення часу згасання маятника при зіткненні з ЛКП до часу згасання маятника з контактною з контрольною скляною полірованою пластиною. Час згасання коливань на скляній пластині (скляне число) для маятника Кеніга становить 250+10 с, а для маятника Персоза не менше 420 с.

Продолжение...
 
Твердомір Elcometer 3025 Версия для печати Отправить на e-mail
elcometer_3025.jpg

 

Абразиметр Elcometer 3025 є автоматичним приладом для оцінки стійкості різних матеріалів до дряпання (ISO). Ріжучий інструмент, з конічним алмазним наконечником, закріплений під балансиром з градуюванням від 0 до 1000 г з вантажем, що переміщається. Алмазний наконечник опускається на зразок, що обертається зі швидкістю 5 об/хв. Величина сліду, залишеного наконечником на поверхні зразка, кореляції з прикладеним навантаженням вказує на величину твердості.

Вимоги до якості виробу включають збільшену механічну опірність. Одним важливим критерієм її оцінки є твердість. Для різних вимог є різні методики оцінки твердості. Деякі застосовні для характеристики покриттів, інші більш підходять для випробування масивних матеріалів, таких як метали, пластмаси, гуми або еластомери. Компанія Elcometer виробляє та постачає широкий асортимент приладів, розроблених для тестів твердості, які найчастіше використовуються в промисловості, включаючи маятникові твердомери, склероскопи (прилади визначення твердості дряпанням), прилади вимірювання твердості за відбитком індентора та відскоком бойка.

Модьль

Опис

Код заказа

Elcometer 3025

Прилад для оцінки стійкості до дряпання/зсуву Elcometer 3025

K0003025M001

Аксессуары

Лупа 10х

КТ003025З007

 

Продолжение...
 
Твердомір покриттів за методом Клемена Elcometer 3000 Версия для печати Отправить на e-mail

elcometer3000.jpg

Прилад для оцінки стійкості покриттів до дряпання методом Клемена (Clemen) Elcometer 3000

Цей прилад розроблений для оцінки стійкості покриття до дряпання. Ріжучий вузол із встановленою напівсферичною кулькою діаметром 1мм (стандартна кулька) поступово опускається на поверхню і пересувається на відстань 6см. Elcometer 3000 поставляється у 2 версіях: оригінальний ручний прилад за методом Клемена та автоматичний прилад за методом Клемена з електроприводом.

Компанія Elcometer виробляє та постачає широкий асортимент приладів, розроблених для тестів твердості, які найчастіше використовуються в промисловості, включаючи маятникові твердомери, склероскопи (прилади визначення твердості дряпанням), прилади вимірювання твердості по відбитку індентора та відскоку бойка.

Даний прилад розроблений для оцінки стійкості покриття до дряпання. Ріжучий вузол із встановленою напівсферичною кулькою діаметром 1мм (стандартна кулька) поступово опускається на поверхню і пересувається на відстань 6см.

Залежно від мети випробування і прикладеного навантаження ступінь проникнення різального вузла покриття може бути різною, від поверхневого сліду до ролового руйнування.

Продолжение...
 
 
^^^ ^^^
company.pngkrautkramer.pngkruss.png
 

developed by vladimir.malyk@gmail.com